Erzurum Olgun Balıketli Escort Filiz

Erzurum Partner

Bebeğiniz ile Dokunarak iletişim Kurun! Henüz gözlerini dünyaya yeni açmış olan bebeğiniz sesinizi duyduğunda kendini güvende hisseder. Ancak onun tam anlamıyla güvende hissetmesine neden olacak tek şey sizin sıcacık dokunuşlarınız olacaktır. Yumuşacık dokunuşlarınız ile bebeğinizle iletişime geçebilir, aranızdaki bağın her geçen gün ne kadar güçlendiğinin farkına varabilirsiniz.

Bebeğiniz ile Dokunarak iletişim Kurun!

Bebeğiniz ile Dokunarak iletişim Kurun!

Bebeğinizin o yumuşacık cildine dokunduğunuzda size nasıl tepki verdiğine tanık olacaksınız. Onun minicik ellerini okşayabilir, yumuşacık kollarına masaj yapabilir ve onunla etkili bir şekilde iletişime geçebilirsiniz. Onun o küçücük ellerini tutabilir, ufacık parmakları ile parmağınızı kavramasını sağlayabilirsiniz. Yeni doğan bebeklerin gelişmiş duyularının başında derileri gelir. Onu mutlu edebilmek, ona kendini güvende hissettirebilmek ve yatıştırabilmek için hafif ve nazikçe dokunmanız yeterli olacaktır.

Onu ne kadar sevdiğinizi göstermek için dokunun!

Özellikle banyo esnasında yumuşak dokunuşlar ile yıkanan bebekler daha huzur buluyor. Bebeğinizin sakin bir uykuya dalmasını istiyorsanız banyo sonrası masaj yapmayı asla ihmal etmeyin. Genelde huzursuz ve gaz problemi yaşayan bir bebeğiniz varsa, her alt açmanızda göbek bölümünü saat yönüne doğru başparmağınızı kullanarak masaj yapabilir, bunun için çeşitli masaj yağlarını kullanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Erzurum Bayan Partner Nuray başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın